Ferienwohnung Anneliese Eckhart

Belangrijkste voorzieningen

  • 40 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • 3 gasten
  • 2 bedden

Locatie

    1-slaapkamer Ferienwohnung Anneliese Eckhart Anger bevindt zich binnen 25 minuten lopen van de Abdij van Hoglworth en biedt wifi. Het Hoglworthermeer bevindt zich op 2 km afstand van dit appartement van 40 m², terwijl Anger Dorfplatz busstation in de nabijheid van het pand ligt.

    Een wandeling van 10 minuten brengt u naar het centrum van Anger. Ferienwohnung Anneliese Eckhart bevindt zich binnen 30 minuten loopafstand van het Hans-Peter Porsche Traumwerk.

    Dit 1-badkamer appartement is uitgerust met een badkamer met badlakens. Je vindt er ook een apart toilet en een douche.

    Deze accommodatie biedt voorzieningen voor het zelf koken, zoals een kitchenette, en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten. De omgeving van dit appartement biedt diverse activiteiten, waaronder sneeuwskiën, wandelen en fietsen.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 22:00
    Uitchecken: van 06:00 tot 09:00

    Kameropties bij Ferienwohnung Anneliese Eckhart Anger

    Dit 1-badkamer appartement is uitgerust met een badkamer met badlakens. Je vindt er ook een apart toilet en een douche.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Ferienwohnung Anneliese Eckhart Anger Keuken foto Ferienwohnung Anneliese Eckhart Anger Buitenkant foto Ferienwohnung Anneliese Eckhart Anger Natuur foto Ferienwohnung Anneliese Eckhart Anger Natuur foto Ferienwohnung Anneliese Eckhart Anger Natuur foto Ferienwohnung Anneliese Eckhart Anger Buitenkant foto Ferienwohnung Anneliese Eckhart Anger Bedden foto Ferienwohnung Anneliese Eckhart Anger Faciliteiten foto Ferienwohnung Anneliese Eckhart Anger Keuken foto Ferienwohnung Anneliese Eckhart Anger Faciliteiten foto
    Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 40 m²

    Type bed: 1 kingsize bed en 1 slaapbank

    Meer informatie +

    Locatie bij Ferienwohnung Anneliese Eckhart Anger

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer
    Plekken in de buurt bekijken

    Plekken in de buurt

    Bezienswaardigheden (11)

    Kath. Pfarramt Anger
    1.1 km
    Kloster Hoglworth
    1.5 km
    St. Peter und Paul
    1.5 km
    Hoglworth Abbey
    1.5 km
    Hubertus-Kapelle
    1.6 km
    Hoglworther See
    1.7 km
    St. Georg
    2 km
    Wenger Kapelle
    2.1 km
    Hans-Peter Porsche Traumwerk
    2.5 km
    Wallfahrtskirche Maria Opferung
    2.9 km
    Högl
    3.7 km

    Gastbeoordelingen van Ferienwohnung Anneliese Eckhart Anger

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Duitsland

    Hotels in steden wereldwijd

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Ferienwohnung Anneliese Eckhart?
      De grootte van Ferienwohnung Anneliese Eckhart is 40 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Ferienwohnung Anneliese Eckhart Anger